Centrum ogrodzeń i balustrad


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów ogrodzeniowych skierowanych zarówno do Klientów prywatnych jak i instytucjonalnych. Niezwykle cenimy sobie wysoką jakość oraz trwałość naszych produktów dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, którzy od wielu lat funkcjonują na rynku.

Dzięki naszej bogatej ofercie możemy zaproponować odpowiednie rozwiązanie stosownie do zaplanowanego na ten cel budżetu. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

Bezpłatna Wycena Twojego Ogrodzenia / Balustrady

Zapewniamy bezpłatna wycenę już w 48 godzin od kontaktu z nami. Gwarantujemy fachową doradę oraz pomysł na Twoje ogrodzenie lub balustrade.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Wybierając naszą firmę mają Państwo pewność, że oferowane przez nas produkty trafiają do was bezpośrednio od producenta, bez żadnych pośredników. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta, sprawia iż jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie na najwyższym poziomie, a kluczem do osiągnięcia sukcesu jest wysoka jakość wykonywanych usług.

Ogrodzenia Systemowe Panelowe

Ogrodzenia panelowe przeznaczone są do stosowania: na placach zabaw, w szkołach, obiektach sportowych, budynkach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych, terenach magazynowych czy gospodarstwach domowych. Stają się niemal wszechobecne dzięki doskonałemu połączeniu wytrzymałości, bezpieczeństwa i estetyki.
Zakres oferowanych przez naszą firmę ogrodzeń panelowych jest bardzo szeroki i zaspokaja wszystkie niezbędne wymagania rynkowe w tym segmencie. Produkty są zintegrowane z różnymi rodzajami słupów i akcesoriów oraz bramami jedno- lub dwuskrzydłowymi oraz przesuwnymi. Wszystkie oferowane panele wykonane są z drutu stalowego zgrzewanego na przecięciach. Wykonane dodatkowe poziome przegięcia nadają panelom wysoką sztywność. Druty użyte w procesie produkcyjnym do paneli są cynkowane i powlekane poliestrem lub PVC z najwyższą starannością. Słupy są cynkowane zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz, a następnie powlekane poliestrem i wyposażane w kapturek. Wszystkie elementy systemu są do siebie dopasowane tak, by umożliwić szybki i łatwy montaż. Ilość akcesoriów ograniczona jest do minimum.


Ogrodzenia Siatkowe Zgrzewane, Plecione

System siatek to system ogrodzeniowy, który zachowuje swój kształt i równocześnie jest elastyczny. Siatka pleciona o oczkach w kształcie rombu zapewnia skuteczny i łatwy montaż. Zachowuje kształt i elastyczność. Jest wykonana z dość grubego drutu, dzięki czemu zachowuje swój kształt, co w rezultacie ułatwia montaż. Elastyczność zapewniają plecione druty siatki.
Technologia powlekania Betafence gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Po cynkowaniu drut pokryty jest dodatkową powłoką ochronną z PVC.
Możliwość zastosowania górnej poręczy sprawia, że nasze siatki stają się idealne dla roślin pnących. Asortyment siatek leśnych to grupa profesjonalnych produktów do zastosowania przy grodzeniu dużych powierzchni w leśnictwie czy inwestycjach autostradowych. Druty o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie sprawiają, że siatka jest odporna na uderzenia i deformację. Taka konstrukcja sprawia iż siatki Ursus® to idealne rozwiązanie dla rolnictwa i dla hodowców zwierząt.
Bramy i Furtki

Bramy i furtki są dostosowane do oferowanych przez nas systemów ogrodzeń panelowych, jak również siatek. Bramy dostępne są w wersji jedno- lub dwuskrzydłowej z wybranym wypełnieniem. Rama, wypełnienie oraz słupy mają wyjątkowo sztywną konstrukcję. Ograniczona liczba akcesoriów umożliwia szybki montaż. Instalacja na twardym podłożu możliwa jest przy użyciu specjalnej podstawy. Prosty i uniwersalny wzór wypełnienia sprawia, że bramy skrzydłowe harmonijnie komponują się z każdym typem ogrodzenia. Bramy dostępne są w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i malowanej proszkowo. Nasze bramy mają solidną budowę, są lekkie i wytrzymałe dzięki ramie i wypełnieniu palisadą lub Nyloforem 3D.
Samonośne bramy przesuwne to produkty , która działają pewnie, niezawodnie i bez zakłóceń, bez względu na warunki atmosferyczne. Unikalna konstrukcja powoduje iż brama jest samonośna w pełnym tego słowa znaczeniu – nie tylko skrzydło nie wymaga dodatkowego podparcia, ale również konstrukcja nośna bramy nie wymaga stawiania dodatkowych słupów.
Efektowny wygląd, prosty i uniwersalny wzór wypełnienia sprawia, że bramy Egidia® harmonijnie komponują się z każdym typem ogrodzenia. Zamontowanie systemu odpornych na zużycie i korozję rolek w dolnej belce zapobiega kolizjom. Wprowadzony nowy system równoważenia zapewnia równe prowadzenie bramy.
Ogrodzenia Nowoczesne i Kute

Ogrodzenia nowoczesne czy kute są produkowane od podstaw przez naszą firmę. Zapewniamy profesjonalizm oraz fachowe wykonanie. W naszej ofercie posiadamy ponad 100 wzorów do wyboru, istnieje możliwość wykonania zamówienia według Twojego wzoru, wykonujemy przęsła jak i bramy skrzydłowe , przesuwne i furtki.Balustrady Stalowe i Nierdzewne

Balustrady stalowe i nierdzewne są produkowane od podstaw przez naszą firmę. Zapewniamy profesjonalizm oraz fachowe wykonanie. W naszej ofercie posiadamy ponad 30 wzorów do wyboru, istnieje możliwość wykonania zamówienia według Twojego wzoru.Ogrodzenia Łupane

Ogrodzenia łupane świetnie komponują się zarówno z ogrodem i resztą przydomowej przestrzeni, jak i z architekturą większości domów. Wyraźnie oddzielają prywatną powierzchnię działki od ulicy. Bloczki ogrodzeniowe mają powierzchnię przypominającą naturalne kamienie, a szeroki wybór kolorów (m.in.: jednokolorowe: piaskowy, kremowy, czarny czy MULTI-KOLOR®: cytryn, lava, onyx, piryt) pozwala na połączenie ich z każdą aranżacją. Co ważne, ich struktura odporna jest na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu ogrodzenia służą właścicielom przez długie lata.
Ogrodzenia Modułowe

Podstawową zaletą ogrodzeń z tej kategorii jest łatwość montażu i wielość rozwiązań aranżacyjnych. Znajdujące się w naszej ofercie ogrodzenia modułowe występują w trzech wariantach – ROMA, ASTRA, MODYŃ. Wyróżnia je przede wszystkim elegancka i klasyczna estetyka, która pozwala na dopasowanie komponentów do domów postawionych w stylu nowoczesnym i tradycyjnym. Bloczki pozwalają na zbudowanie zarówno niskiej podmurówki i wąskich słupków uzupełnionych o przęsła, jak i pełnego muru całkowicie zasłaniającego posesję.